AQUASET RT-SF10-01 DAİRE GİRİŞİ TEKLİ YUMUŞATMA FİLTRESİ


Sularda askıda bulunan her türlü partiküller, kir, tortu, kum ve diğer kaba kirleticiler bulanıklık oluşturur. Bulanıklığın giderilmesi ve suyun kaba kirleticilerden arındırılması için tortu filtresi kullanılır.

100,00 

Sularda askıda bulunan her türlü partiküller, kir, tortu, kum ve diğer kaba kirleticiler bulanıklık oluşturur. Bulanıklığın giderilmesi ve suyun kaba kirleticilerden arındırılması için tortu filtresi kullanılır.
Sipariş verirken tesisatınızın boru çapına uygun ölçüde sistem siparişi vermeniz bağlantıların yapılması açısından önemlidir. Farklı boru çapları için farklı ölçülerde yumuşatma sistemleri mevcut olup ihtiyaca uygun ikili-üçlü-dörtlü-beşli sistemler tasarlanabilmektedir.
Daire Girişi Tortu Filtrelerinin Özellikleri ve Kullanım Süreleri :
Paslanmaz Çelik Yıkanabilir Tortu Filtresi: Düzenli aralıklarla yıkanması gerekir. Yıkama esnasında çelik filtre gözeneklerinin zarar görmemesine dikkat ediniz. Değiştirilmesi gerekmez.
10” 5 Micron İp Filtre ve Sediment Filtre: Sularda askıda bulunan katı maddeler (tortu, kum, çamur v.s.) bulanıklık oluşturur. Askıdaki katı maddelerin oluşturduğu kirliliği ve bulanıklığı gidermek için kullanılan bu filtreler suda bulunan her türlü Partiküller, Kir, Tortu, Kum ve diğer kaba kirleticileri filtre ederek suyu berraklaştırır.
Yılda bir kere değiştirilmesi tavsiye edilir.  Kuyu suyu kullanıyorsanız veya şebeke suyunuzda gözle görülür derecede bulanıklık mevcutsa diğer filtrelerin korunması için altı ayda bir değiştirilmesi yararınıza olacaktır.
Bu Filtreyi kullanmanız size ne kazandıracak?
1.Tüm musluklarınızdan her zaman tertemiz su akacak şebekeden gelen çamurlu su görüntüleriyle karşılaşmazsınız.
2.Evinizde kullandığınız suyla çalışan tüm sistemlerinizi koruyarak daha uzun ömürlü olmasını sağlar.
3.Kuyu suyu kullanıyorsanız mutlak kullanmak zorundasınız.
4.Depo kullanıyorsanız zamanla deponun tabanına çöken tortuları ve pislikleri filtre etmiş olursunuz.

Cihaz Tipi

Daire Girişi Tekli Su Yumuşatma Filtresi

Havuz Tipi

10” Şeffaf Havuz

Filtre Çeşidi

10” Paslanmaz Çelik Yıkanabilir Filtre, 10” 5 Micron Sediment Filtre, 10” İplik Filtre,10” GAC Granül Aktif Karbon Filtre,10” Blok Karbon Filtre, İhtiyaca göre farklı filtreler kullanılabilir

Basınç Dayanımı

Max. 8 Bar

Giriş Çıkış Ölçüleri

¼”, ¾”, 1”

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “AQUASET RT-SF10-01 DAİRE GİRİŞİ TEKLİ YUMUŞATMA FİLTRESİ”

There are no reviews yet.