,

RT-1A Tezgah Altı Pompalı Su Arıtma Cihazı


RT-1BA Tezgah Altı Pompalı Su Arıtma Cihazı Reverse Osmosis teknolojini kullanarak kaliteli içme suyu üretimi gerçekleştiren yüksek performanslı, uygun fiyatlı su arıtma cihazlarımızdan biridir.

750,00 

RT-1A Pompalı Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı Reverse Osmosis teknolojini kullanarak kaliteli içme suyu üretimi gerçekleştiren yüksek performanslı, uygun fiyatlı su arıtma cihazlarımızdan biridir. Cihaz üzerinde bulunan pompa, yüksek ve alçak basınç sensörleri ile su basıncını sürekli kontrol ederek dengede tutar. Düzenli su basıncı oluşturan bu sistem cihazın maksimum performansla çalışmasını ve her zaman en kaliteli içme suyunun üretilmesini sağlar. Su basıncının düşük ve düzensiz olduğu yerler için idealdir. Kimyasal madde ve elektrik kullanmadan etkili arıtım yaparak toplam çözünmüş maddelerin (TDS) %95’ini, organik maddelerin %99’unu ve bakterilerin %99’unu filtreler.
RT-1A modelinde TP19P NSF standartlarında 3,2 Galon (12 Litre) harici çelik genleşme tankı, şık musluğu, şebekeden hat alma aparatı, küresel vana, bağlantı boruları, havuz açma anahtarı ve kurulum için gerekli tüm parçaların bulunduğu montaj kiti renkli kutusu ile birlikte gelir. Ekstra herhangi bir aparat ve parça almanızı gerektirmez.
Kalite-Performans-Ekonomik Fiyat-Ergonomik Kullanım:

 • Beş aşamalı pompalı reverse osmosis su arıtma sistemi
 • LG 80 Gpd Membran Filtre
 • Günde 270 litre su üretim kapasitesine sahip
 • AQUASET 10” Inline Coconut Post Karbon Filtre
 • Tank kapasitesi 12 litre (3,2 Galon) çelik depo
 • Çalışma Basıncı 2-7 bar
 • Pompa-Transformatör: DC24V/220V/1.2A
 • Alçak Basınç Sensörü
 • Yüksek Basınç Sensörü
 • Akım kısıtlayıcı flow 400 ml
 • Dört yönlü (Shut-Off) Valf
 • Paslanmaz Krom Lüks Musluk
 • Sistem bağlantısı için 1/4″ beyaz hortum 5 metre
 • Kolay Kurulum Kılavuzu, Garanti Belgesi
 • Renkli koli her şey bir kutu içerisinde
 • Çift O Ring ile su sızıntısı yaşamazsınız
 • Türkiye’de üretilmiştir
 • 2 Yıl Garanti

RT-1A Su Arıtma Cihazının Filtre Özellikleri ve Kullanım Süreleri :
1. AŞAMA: AQUASET 5 Micron Sediment Filtre (Ön Tortu Filtrasyonu) %100 polipropilen: Sularda askıda bulunan katı maddeler (tortu, kum, çamur v.s.) bulanıklık oluşturur. Askıdaki katı maddelerin oluşturduğu kirliliği ve bulanıklığı gidermek için kullanılan 5 micron sediment filtre suda bulunan her türlü Partiküller, Kir, Tortu, Kum ve diğer kaba kirleticileri filtre ederek suyu berraklaştırır.
Altı ayda bir değiştirilmesi tavsiye edilir.  Kuyu suyu kullanıyorsanız veya şebeke suyunuzda gözle görülür derecede bulanıklık mevcutsa diğer filtrelerin korunması için üç ayda bir değiştirilmesi yararınıza olacaktır. Şeffaf renkli havuzda bulunan 5 micron sediment filtreyi düzenli aralıklarla kontrol ederek ne kadar kirlendiğini gözlemleyebilirsiniz.
2. AŞAMA: AQUASET Granül Aktif Karbon Filtresi: Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır. Bu aktif granül karbon filtre yüksek performanslı aktive edilmiş karbondan oluşmaktadır ve suyu klorin, koku, organik kirleticiler, böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırır.
Altı ayda bir değiştirilmesi tavsiye edilir.
3. AŞAMA: AQUASET Blok Karbon Filtre: Klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddeleri filtreleyerek suyu kimyasal maddelerden arındırır.
Altı ayda bir değiştirilmesi tavsiye edilir.
4. AŞAMA: TW1812 LG 80 GPD Membran Filtre: Günde 75 galon su işleyen ince film kompozit (TFC) yüksek kaliteli 1.Sınıf membran. Suyunuzda olabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldırır: arsenik, kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, nitrat, selenyum,bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar %100 güvenli içme suyu verir.
2~4 yıl aralığında değiştirilir. 3.Yıl değiştirilmesi tavsiye edilir.
5.AŞAMA: AQUASET Yüksek kaliteli Coconat Post Karbon tatlandırıcı filtre: Membran filtreden çıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Post karbon filtre ile bu hamlıktan çıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi bir hale ulaşır.
Yılda bir defa değiştirilir.
Standart 5 aşamalı su arıtma cihazınıza opsiyonel 6.AŞAMA AQUASET Alkaminera filtre ekleyerek arıtılmış suyu mineral bakımından zenginleştirmek ve pH seviyesini dengeleyerek vücudumuzun daha rahat kullanabileceği alkali su elde etmek mümkündür. Mineralli ve alkali su kullanımı gelişim çağındaki çocuklar, düzenli beslenmesi gereken sporcular ve yaşlılar için uzmanlar tarafından özellikle tavsiye edilmektedir.

Cihaz Tipi

Açık Kasa Tezgah Altı Pompasız

Filtre Sistemi

Ekonomik Havuzlu Filtre Sistemi

Membran

75 Gpd Filmtec Membran Filtre

Günlük Kapasite

270 Litre/Gün

Ölçüler

….x….x….

Tank Kapasitesi

Harici 12 Litre Çelik Genleşme Tankı

Musluk

Aquaset Aç Kapa Krom Deluxe Musluk

Çalışma Basıncı

4~7 Litre

Ek Özellikler

Akım Kısıtlayıcı Flow 300 ml, Shut Off Dört Yönlü Vana, AQUASET 10” Inline Coconut Post Karbon Filtre, Montaj Seti, Tüm Ekipmanlar Dahil

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “RT-1A Tezgah Altı Pompalı Su Arıtma Cihazı”

There are no reviews yet.