,

AQUASET RT-V101-IN COOL SERİSİ KABİNLİ POMPASIZ SU ARITMA CİHAZI


RT-V101-IN Kabinli Tezgah Altı Pompasız Su Arıtma Cihazı Reverse Osmosis teknolojini kullanarak kaliteli içme suyu üretimi gerçekleştiren yüksek performanslı, uygun fiyatlı su arıtma cihazlarımızdan biridir. Kabin içi 12 Litrelik tankı sayesinde su ihtiyacınızı karşılayacak kapasitededir.

1.200,00 

Kapalı kasa pompasız ve deposu kabin içerisinde bulunan RT-V101-IN Tezgah altı su arıtma cihazı şıklığı, ergonomik kullanım kolaylığı, uzun ömürlü filtre sistemi ve kompakt tasarımıyla kalite standartlarının ötesinde bir sistemi bünyesinde barındırmaktadır.
75 GPD (270 Litre/Gün) kapasitesi evinizin ve işyerinizin sağlıklı ve temiz su ihtiyacını karşılayacak kapasitededir. Dahili 12 Litre deposu ile fazla yer tutmaz. Şık  musluğu mutfağınıza değer katarak 360 derece dönebilen başlığı ile kullanım kolaylığı sağlayacaktır.
Tamamen yeni 12″ inline filtre sistemi daha uzun süreli kullanım sağlayarak cihazın verimliliğini artıracak şekilde tasarlanmıştır.
Ergonomik Tasarım-Kalite-Performans-Ekonomik Fiyat

 • Beş aşamalı kapalı kasa pompasız su arıtma sistemi
 • LG 80 Gpd Membran Filtre
 • Günde 270 litre su üretim kapasitesine sahip
 • AQUASET 12” Inline Uzun Ömürlü Filtre Sistemi
 • AQUASET 10” Inline Coconut Post Karbon Filtre
 • Dahili 12 Litre (3,2 Galon) Çelik Depo
 • Çalışma Basıncı 4-7 bar
 • Akım kısıtlayıcı flow 300 ml
 • Dört yönlü (Shut-Off) Valf
 • Paslanmaz Krom Lüks Musluk
 • Sistem bağlantısı için 1/4″ beyaz hortum 5 metre
 • Kolay Kurulum Kılavuzu, Garanti Belgesi
 • Renkli koli her şey bir kutu içerisinde
 • Boyutlar (cm) : …..x….x…
 • Türkiye’de üretilmiştir
 • 2 Yıl Garanti

RT-V101-IN Kabinli Pompasız Su Arıtma Cihazının Filtre Özellikleri ve Kullanım Süreleri :
1. AŞAMA: AQUASET 5 Micron Inline Sediment Filtre (Ön Tortu Filtrasyonu): Sularda askıda bulunan katı maddeler (tortu, kum, çamur v.s.) bulanıklık oluşturur. Askıdaki katı maddelerin oluşturduğu kirliliği ve bulanıklığı gidermek için kullanılan uzun ömürlü 5 micron inline sediment filtre suda bulunan her türlü Partiküller, Kir, Tortu, Kum ve diğer kaba kirleticileri filtre ederek suyu berraklaştırır.
9-12 ayda bir değiştirilmesi tavsiye edilir.
2. AŞAMA: AQUASET Inline UDF Granül Aktif Karbon (GAC) Filtre: Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır. Granül aktif karbon filtre yüksek performanslı aktive edilmiş karbondan oluşmaktadır ve suyu klorin, koku, organik kirleticiler, böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırır.
9-12 ayda bir değiştirilmesi tavsiye edilir.
3. AŞAMA: AQUASET Inline CTO Blok Karbon Filtre: Klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddeleri filtreleyerek suyu kimyasal maddelerden arındırır.
9-12 ayda bir değiştirilmesi tavsiye edilir.
4. AŞAMA: TW1812 LG 80 GPD Membran Filtre: Günde 75 galon su işleyen ince film kompozit (TFC) yüksek kaliteli 1.Sınıf membran. Suyunuzda olabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldırır: arsenik, kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, nitrat, selenyum, bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar 0 güvenli içme suyu verir.
2~4 yıl aralığında değiştirilir. 3.Yıl değiştirilmesi tavsiye edilir.
5.AŞAMA: AQUASET Yüksek kaliteli Coconat Post Karbon tatlandırıcı filtre: Membran filtreden çıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Post karbon filtre ile bu hamlıktan çıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi bir hale ulaşır.
Yılda bir defa değiştirilir.
Standart 5 aşamalı su arıtma cihazınıza opsiyonel 6.AŞAMA AQUASET Alkaminera filtre ekleyerek arıtılmış suyu mineral bakımından zenginleştirmek ve pH seviyesini dengeleyerek vücudumuzun daha rahat kullanabileceği alkali su elde etmek mümkündür. Mineralli ve alkali su kullanımı gelişim çağındaki çocuklar, düzenli beslenmesi gereken sporcular ve yaşlılar için uzmanlar tarafından özellikle tavsiye edilmektedir.

Cihaz Tipi

Kabinli Pompasız Su Arıtma Cihazı

Filtre Sistemi

Uzun Ömürlü Inline Filtre Sistemi

Membran

75 GPD Filmtec Membran Filtre

Günlük Kapasite

270 Litre/Gün

Ölçüler41 x 24 x 43

….x….x….

Tank Kapasitesi

Kabin içi 12 Litre Çelik Genleşme Tankı

Musluk

Aquaset Aç Kapa Krom Deluxe Musluk

Çalışma Basıncı

4~7 Bar

Ek Özellikler

Akım Kısıtlayıcı Flow 300 ml, Shut Off Dört Yönlü Vana, AQUASET 10” Inline Coconut Post Karbon Filtre, Montaj Seti, Tüm Ekipmanlar Dahil